امروز: پنج شنبه ۲ آیان ۱۳۹۸

انتخاب سردبیر:

لزوم چرخش کلید تدبیر در قفل عقب ماندگی سیستان و بلوچستان بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد دبیر دانشگاهی منطقه هشت کشور منصوب شد اعتراف دو جوان شرور به ربودن و آزار و اذیت زنان وزیر نیرو با رئیس جمهور الجزایر دیدار کرد فیلم/ حاشیه نگاری مسابقه والیبال ایران و لهستان آیه‌ای از قران که خدا در آن ۷ بار «من» را بکار برده است/ علت مستجاب نشدن دعاها ا... هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد انتخابات تشکل انجمن اسلامی پیرو خط امام(ره) دانشگاه یزد برگزار شد هنوز برای قضاوت درباره موفقیت مذاکرات خیلی زود است ستاره والیبال ایران از مردم عذرخواهی کرد معاون رئیس جمهور از کتابخانه ملی بازدید کرد دعای روز سیزدهم ماه مبارک رمضان رکود صنعت به قیمت مهار تورم مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود مستندات قانونی تأیید کننده برخورد با چادری‌ها را ارائه کنید خودروهای بدون معاینه فنی، حق تردد در تهران را ندارند تفکر حل مشکلات داخلی با کمک غرب فقط بیسوادی جریان سازشکار است/ دو اشتباه راهبرد... روز قدس ریشه در آرمان‌های نظام دارد دغدغه هر روز و هر شب روحانی، افزایش قیمت‌هاست دریادار سیاری در صدر یک هیات نظامی به روسیه سفر کرد یارانه افراد ثروتمند در جهت اشتغال مددجویان هزینه خواهد شد توصیه‌های علامه حسن زاده آملی به کاربران شبکه‌های اجتماعی و موبایلی دو سوی این نقشه راه انتصاب دبیر پنجمین جشنواره فیلم کوتاه «خورشید» گزارش تصویری// جمع خوانی قرآن کریم در حسینیه ثارالله کرمان نظری معاون هنری حوزه شد/ حمزه‌زاده مدیر سازمان توسعه سینمایی سوره زندگی در مناطق کوهستانی اولویت اول افراد درونگرا نمایشگاه خوشنویسی استاد طاهر خوشنویس افتتاح شد بازی های بومی و محلی در شیرود و فروریختن داربست معرفی دین و فرهنگ با بازی رایانه ای/ بازی سازان مظلوم اند اقدامات مبارزه بامواد مخدرما در چارچوب مسایل دینی است/بیش از ۹۷ درصد جامعه ایران... دیدار آیت الله جنتی با استاندار مازندران قیمت کالاهای اساسی در آستانه ماه رمضان قیمت کالاهای اساسی در آستانه ماه رمضان چند رسانه ای مجموعه ای از بدشانسی های باورنکردنی رسومات بلوچستان بهترین تلفن‌های هوشمند دو سیم‌کارته زیر ۵۰۰ هزارتومان که باید بخرید نکاتی که قبل از نصب ویندوز 10 باید بدانیم آسیب های جسمی مذاکرات به مذاکره کنندگان خبر فیلم بازرسی از مناطق مختلف ایران کاپیتولاسیون هسته‌ای است لهستان نخستین بازی مقابل ایران را برد+منتخب تصاویر و جزئیات جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
سرویس : استان
زمان : ۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۴:۴۳
شناسه خبر: ۵
 
دکتر عباسی عضو هیئت امنای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی: 
بازرسی از مناطق مختلف ایران کاپیتولاسیون هسته‌ای است
وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی حمایت از تیم مذاکره‌کننده و خوش‌بین نبودن به نتیجه دادن مذاکرات، گفت: نباید مسئله توقف در زمینه برداشتن تحریم‌ها مطرح شود و مسئولان بازرسی از هر منطقه را بپذیرند که بازرسی از هر منطقه‌ای در ایران کاپیتولاسیون هسته‌ای است.

عضو هیئت امنای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی همه می‌دانند ایران به‌دنبال سلاح هسته‌ای و کشتار جمعی نیست، گفت: بازرسی از مناطق مختلف ایران کاپیتولاسیون هسته‌ای است.

محمد عباسی شب گذشته در مراسم گرامی‌داشت عروج امام راحل و نوزدهمین سالگرد ارتحال سردار بسیجی محمد اسماعیلی در حسینیه 14 معصوم این شهرستان، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با تقدیم شهدا و ایثارگری رزمندگان توانسته به جایگاهی برسد که سرآمد دنیا باشد زیرا این کشور امام(ره) و مقتدا دارد.

وی با اعلام اینکه انقلاب اسلامی ایران با حوادث عظیم خود نقش بزرگی در تاریخ دارد، افزود: امام امت شخصیت بزرگی است که جهان امروز را هم متحول کرد.

وزیر سابق ورزش و جوانان با بیان اینکه بزرگان غربی و دشمنان اسلام برای ایران تاریخ نوشته و برنامه‌های زیادی داشتند، ولی امام خمینی (ره) تاریخ ساختگی غرب را تغییر دارد و دست به تحول در تاریخ منطق و جهان زد.

عباسی با بیان اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی شاه خائن ایران را به یکی از کشورهای مزدور تبدیل کرده و استکبار آن زمان ایران را نوکر خود می‌دانست و عددی به حساب نمی‌آورد، تصریح کرد: امروزه دنیا اعتراف می‌کنند که بدون حضور ایران در تصمیمات بین‌المللی نمی‌توانند موفق شوند به نوعی با ایران همه تصمیمات ماندگار و پایدار می‌شود.

عضو هیئت امنای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ادامه داد: همه سیاست‌مداران جهان به نام امام راحل اقتدا می‌کنند و نمی‌توانند آن عظمت را به‌خاطر نیاورند.

* مبدأ انقلاب اسلامی قیام 15 خرداد بود

این مسئول با بیان اینکه مبدأ انقلاب اسلامی قیام 15 خرداد بود، گفت: زمانی که قانون انجمن‌های ایالتی و ولایتی تصویب شد، سگ‌های آمریکایی را یک ایرانی جرأت اشاره کردن نداشت و آمریکایی‌ها در ایران از هر جنایتی مبرا بودند، امام راحل دست به آگاه‌سازی در بین مردم زد.

عباسی افزود: در آن دوران شرط مسلمان بودن در انتخابات حذف شد و در سخنرانی‌ها به شرطی مجوز صحبت داده می‌شد که با اسرائیل کاری نداشته باشند، آمریکا را مزاحم نخوانند و نگویند اسلام در خطر است.

وی با تأکید بر اینکه دشمنان با دستگیری امام راحل گمان کردند که می‌توانند ایشان را ساکت کنند، بیان کرد: در حالی دستگیری آن امام در 15 خرداد با شهادت چندین‌هزار نفر همراه بود که امام این روز را برای همیشه در تاریخ عزای عمومی اعلام کردند.

وزیر سابق ورزش و جوانان با اعلام اینکه در دوران انقلاب بالاترین فشارها را ملت ایران تحمل کرد و بعد از آن جنگ تحمیلی را با تحمل همه کاستی‌ها به پیروزی رساند، گفت: امام راحل از انسان‌های استثنا در جهان بوده که تشییع جنازه 15 میلیون نفری ایشان در تاریخ ثبت شد و با حضور حماسی از بنیانگذار کبیر انقلاب استقبال و بدرقه شد.

وی وحدت کلمه، اتحاد، اسلامی بودن انقلاب و رهبری عظیم آن را مهم‌ترین عوامل پیروزی دانست و افزود: باید حواس‌مان باشد اگر روزی در وحدت‌آفرینی، اسلامی بودن انقلاب، کوتاه آمدن در دفاع از رهبری و ولایتمداری‌مان خدشه‌ای وارد شود به بی‌راهه می‌رویم.

عباسی با ابراز اینکه افراد زیادی در تاریخ با سوابق درخشان و جانبازی در راه اسلام نتوانستند ادامه مسیر را خوب بپیمایند و مردود شدند، گفت: در این بین تکلیف کفار و منافقان کاملاً مشخص است.

* جرم امام امت برهم زدن نظم جهانی استکبار بود

وی با ابراز تأسف برای بسیاری افراد که در انقلاب اسلامی خود را یار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی می‌دانستند، لقب‌شان خادم انقلاب بود ولی در حوادث روزگار سکوت کردند، افزود: با مشاهده کارنامه افراد برخی‌ها هم در این بین خود را صاحب و شریک نظام می‌دانند ولی از دردسر سازان نظام محسوب می‌شوند.   

وزیر سابق ورزش و جوانان با اعلام اینکه دشمنان ایران اسلامی در حاشیه ایران آتش‌های زیادی به راه انداختند، تصریح کرد: در ترکیه، عراق، افغانستان روسیه و دیگر کشورها شاهد آتش‌افکنی آمریکا و استکبار هستیم که در این زمان از دولت‌مردان دقت و بصیرت بیشتری انتظار می‌رود.

عباسی با بیان اینکه در عصر امروز که بسیار تاریخ‌ساز است افراد باید با مراقبت بیشتری گام بردارند، ادامه داد: هم‌اکنون دنیای کفر و نظام سلطه با 200 ساله خود دیدگاه‌های زیادی علیه ایران را به تئوری درآورد و ساز و برگ دنیا برای جنگ مدرن است.

وی با بیان اینکه جرم امام امت برهم زدن نظم جهانی استکبار بود و رهبری انقلاب هم این نظم را قبول ندارند، اضافه کرد: معظم‌له می‌فرمایند نظم ساخته شده استکبار را نمی‌پذیریم.

عباسی با بیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس بیش از 36 کشور دنیا و کشورهای خود فروخته عربی وارد جنگ با ایران شدند، یادآور شد: ولی امروزه با توجه به انواع تهدیدات دشمن ایران امن‌ترین کشور منطقه است.

* بازرسی از مناطق مختلف ایران کاپیتولاسیون هسته‌ای است

عضو هیئت امنای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اشاره به حرف نسنجیده یکی از دولتمردان در مورد عراق و بازتاب گسترده آن، اضافه کرد: در زمینه انرژی هسته‌ای هم دو جبهه مربوط به انقلاب طرفدار مذاکره هستند زیرا رهبری انقلاب با مذاکرات موافق است.

این مسئول با اعلام اینکه مذاکرات با کشورهایی که با ایران دشمنی دارند افتخار نیست و شأنیتی ندارد، تصریح کرد: مذاکره برای بیان حرف حساب ما و اجانب است که آنها حرف حساب‌شده‌ای ندارند چون صاحبان بمب‌ اتم و کلاهک هسته‌ای هستند.

عباسی با اعلام اینکه همه می‌دانند ایران به‌دنبال سلاح هسته‌ای و کشتار جمعی نیست، افزود: با توجه به اینکه باید مذاکرات به سرانجام برسد ولی برخی افراد به صدا و سیمای کشور اعتراض دارند که چرا بدقولی‌های آمریکا در زمینه مذارکات را پخش می‌کنند.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی حمایت از تیم مذاکره‌کننده و خوش‌بین نبودن به نتیجه دادن مذاکرات، گفت: نباید مسئله توقف در زمینه برداشتن تحریم‌ها مطرح شود و مسئولان بازرسی از هر منطقه را بپذیرند که بازرسی از هر منطقه‌ای در ایران کاپیتولاسیون هسته‌ای است.

ارسال به شبکه های اجتماعی
کلید واژه های مطلب:
دیدگاه شما
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
دیدگاه دیگران
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۴/۶/۱۷ - ۱۳:۱۸
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۴ - ۰۹:۱۵
دبیر دانشگاهی منطقه هشت کشور منصوب شد
درمحمد کردی‌تمندانی از جانب وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان دبیر دانشگاهی منطقه هشت کشور منصوب شد.
۱۳۹۴/۶/۱۴ - ۰۸:۵۷
اعتراف دو جوان شرور به ربودن و آزار و اذیت زنان
دو شیطان که سوار بر خودروی پراید مشکی با شیشه‌های دودی در پوشش مسافربر دست به اعمال مجرمانه می‌زدند بازداشت شدند.
۱۳۹۴/۶/۹ - ۱۰:۳۱
وزیر نیرو با رئیس جمهور الجزایر دیدار کرد
حمید چیت چیان با عبدالعزیز بوتفلیقه دیدار و پیام رسمی دعوت حسن روحانی برای شرکت در اجلاس سران کشورهای صادرکننده گاز در تهران را به وی تسلیم کرد.
۱۳۹۴/۴/۲۴ - ۱۶:۰۲
آیه‌ای از قران که خدا در آن ۷ بار «من» را بکار برده است/ علت مستجاب نشدن دعاها از زبان امام کاظم(ع)
در آیه ای از قرآن خداوند هفت مرتبه از کلمه «من» استفاده کرده است که در این آیه اظهار محبت فراوان به بندگان کرده است.
۱۳۹۴/۴/۲۴ - ۱۵:۳۳
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۴/۲۴ - ۱۴:۵۷
انتخابات تشکل انجمن اسلامی پیرو خط امام(ره) دانشگاه یزد برگزار شد
انتخابات تشکل دانشجویی انجمن اسلامی پیرو خط امام(ره) در دانشگاه یزد برگزار شد.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۶:۳۷
هنوز برای قضاوت درباره موفقیت مذاکرات خیلی زود است
جان کری، وزیر خارجه آمریکا می‌گوید، هنوز خیلی زود است که بگوییم مذاکرات فشرده هسته‌ای با ایران موفقیت‌آمیز خواهد بود.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها